19.11.2015 Özel Öğretim Kurumları Yönergesi Kapsamında Engelli Yönetmeliğine Göre Ürünlerimiz Bakanlık Onaylıdır

 

Merdiven Taşıma ve İletim Sistemi; engelli merdiven çıkma sistemi; engelli taşıma aparatı; engelli merdiven tırmanıcı; engelli merdiven asansörü; engelli merdiven rampası; engelli yönetmeliği merdiven erişim cihazı; engelli merdiven çıkma cihazı; ekonomik engelli merdiven çıkma aparatı gibi isimleri olan Özel Öğretim Kurumları Yönergesine göre alımı gerçekleşen bu cihazların; Milli Eğitim Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yeni açılan ve dönüşüm geçiren kurumların ruhsat süreçleri için TÜRKİYE’NİN SORUNSUZ ONAY ALAN ve ENÇOK SATILAN ENGELLİ MERDİVEN TAŞIMA VE İLETİM SİSTEMLERİDİR.

Ürünlerin “çok çeşitli modellerde” her kurumun merdiven yapısına göre farklı olması da tercih edilmesini güçlendirirken, ekonomik fiyatları ile bu süreçte alım yapacak kurumlara fayda sağlamaktayız.

Merdiven yapısını öğrenip doğru bilgilendirilen kurumlarımıza, ürünlerini hiç bekletmeden aynı gün anlaşmalı kargomuz ile orijinal kutusunda kullanıma hazır halde “ücretsiz” olarak göndermekteyiz.

Kurumlarımıza; anlaşmalı bankalarımıza nakit veya kredi kartı ile taksitli ödeme imkânı sunmaktayız.

Tüm kurumlarımıza Ruhsat süreci içerisinde ürünümüzden kaynaklı herhangi bir olumsuzluk yaşanması halinde de “koşulsuz –şartsız iade taahhüdü” verilmektedir.

Önemli Bilgi;

Özel Öğretim Kurumları bünyesinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her kurumun yeni açılış veya dönüşüm süreci içerisinde Engelli Yönetmeliği gereği 1 adet Engelli Merdiven Taşıma ve İletim Cihazı/Sistemi bulundurmak zorundadır. Bu ürün, yalnızca bir kurumun üzerinde(Faturasında Cihaz Seri Numarası yazılı olacak) demirbaşı olarak görünebilir. Çünkü bir cihaz, sadece tek bir kurum ile eşleşebilir. Bu durumda şube veya başka bir işletme olan her kurumun yeni bir cihaz alımı yapması zorunludur.

Ayrıntılı Bilgi ve Siparişleriniz için;

Türkiye Satış ve Teknik Servis Tek Yetkili Distribütör:

Yetkili Tıbbi Cihaz Satış Merkezi/Ra-Me Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon Ürünleri Ltd.Şti

Tel:0232 421 7263 / 0232 4219115